هیسترزیس

در این صفحه تعداد 1484 مقاله تخصصی درباره هیسترزیس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده هیسترزیس
مقالات ISI هیسترزیس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیسترزیس; Adaptive dynamics; Eco-evolutionary modelling; Holling's type response function; Predator-prey model; Hysteresis; Irreversible transients; Reversible transients; Intraspecific competition; 92B05; 92D15; 92D25; 37N25; 37G10; 37G15; 34C55; 34C23; 34C60;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیسترزیس; Steel plate shear walls (SPSW); Steel shear walls connected to frame beams only (SSW-BO); Cyclic loading; Hysteresis; Dissipated energy; Ductility;