ایمونوسنسور

در این صفحه تعداد 983 مقاله تخصصی درباره ایمونوسنسور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده ایمونوسنسور
مقالات ISI ایمونوسنسور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ایمونوسنسور; Aflatoxin B1 (PubChem CID: 186907); AuNP (PubChem CID: 23985); Tetrachloroauric acid trihydrate (PubChem CID: 44134746); Tetramethylammonium hydroxide (PubChem CID: 44134746); Dichloromethane (PubChem CID: 6344); 11-Mercaptoundecanoic acid (PubChem CID: 5
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ایمونوسنسور; Systemic Lupus Erythematosus; Diagnosis; Interaction fingerprint; Immunosensor; Quartz crystal microbalance; Dissipation monitoring;