فعالیت مهاری

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره فعالیت مهاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فعالیت مهاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فعالیت مهاری; New spiro-derivatives of 1,3-thiazine; Inhibitory activity; Distribution coefficients; Lipophilicity; Permeability; Correlation structure–activityK43/21, Biological Coefficient Describing Ability to Inhibit Glu-Ca-uptake; IC50, concentration of inhibition
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فعالیت مهاری; ATP; adenosine triphosphate; SK; Shikimate Kinase; PDB; Protein Data Bank; GOLD; Genetic Optimization for Ligand Docking; VMD; Visual Molecular Dynamics; DS; Discovery Studio; PRDOS; Protein DisOrder prediction System; PK; pharmacokinetics; BBB; blood-bra