اقدامات غیر قابل پیش بینی

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره اقدامات غیر قابل پیش بینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اقدامات غیر قابل پیش بینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اقدامات غیر قابل پیش بینی; Invariant measures; Pullback attractor; Lattice dynamical system; Long-wave-short-wave resonance equations; 35B41; 34D35; 76F20;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اقدامات غیر قابل پیش بینی; 37H15; 37F40; 28A80; 28D05; 37C45; 37A35; Random iterated function systems; Countable alphabet; Infinite systems with overlaps; Invariant measures; Lyapunov exponents; Random continued fractions; Kahane-Salem sets; Infinite IFS in the plane with disc ov