اتصالات

در این صفحه تعداد 333 مقاله تخصصی درباره اتصالات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اتصالات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتصالات; Cold-formed steel; Concrete-filled; Connections; Finite element analysis; High strength steel; Joints; Rectangular hollow sections; Square hollow sections; Tubular structures;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتصالات; Athletic performance; General surgery; Joints; Muscles; Rehabilitation; ACL; anterior cruciate ligament; ANOVA; analysis of variance; CI; confidence interval; HT; hamstring tendon; KOOS; Knee Injury and Osteoarthritis Outcome Score; ROM; range of motion;