مراقبت زناشویی

در این صفحه تعداد 57 مقاله تخصصی درباره مراقبت زناشویی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مراقبت زناشویی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراقبت زناشویی; ANOVA; Analysis of Variance; UNCRC; United Nations Convention on the Rights of the Child; PSKCOC; Panel Study on Korean Children in Out-of-Home Care; K-CBCL; Korean Child Behavior Checklist; analysis of covariance; ANCOVA; MI; multiple imputation; MAR; mi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراقبت زناشویی; Kinship care; Relative care; Informal care; Voluntary care; Kinship diversion; Legal guardianship; Kinship adoption; Voluntary placement agreement