بدون برچسب

در این صفحه تعداد 442 مقاله تخصصی درباره بدون برچسب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده بدون برچسب
مقالات ISI بدون برچسب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بدون برچسب; Post-translational modification; Protein methylation; Mass spectrometry; Label-free; 1meK, 2meK and 3meK; Nᵋ;-(methyl)-, Nᵋ;-(dimethyl)-, and Nᵋ;-(trimethyl)-L-lysine, respectively; 1meR; NG-Methyl-L-arginine; ADMA; NG,NG-Dimethyl-L-arginine; LC-MS/
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بدون برچسب; hA1AR; human adenosine A1 receptor; hA2AAR; A2AR, human adenosine A2A receptor; hA2BAR; human adenosine A2B receptor; hA3AR; human adenosine A3 receptor; ADORA2A; adenosine A2A receptor gene; AR; adenosine receptor; cAMP; cyclic adenosine 5′-monophospha