مقیاس بزرگ

در این صفحه تعداد 136 مقاله تخصصی درباره مقیاس بزرگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مقیاس بزرگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقیاس بزرگ; Platelet-rich plasma; Industrial-scale process; Human follicle dermal papilla cells; Alopecia; Hair loss; Fetal bovine serum; CDE; cocamide DEA; CPB; cocamidopropyl betaine; CPD; citrate phosphate dextrose solution; FBS; fetal bovine serum; HFDPCs; human
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقیاس بزرگ; C6; C61; C63; C68; Numerical dynamic programming; Value function iteration; Endogenous grid; Envelope condition; Curse of dimensionality; Large scale;