بومی سازی

در این صفحه تعداد 1764 مقاله تخصصی درباره بومی سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده بومی سازی
مقالات ISI بومی سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بومی سازی; radiofrequency identification; localization; small lung lesions; video-assisted thoracoscopic surgery; navigation surgery; electromagnetic navigation bronchoscopy;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بومی سازی; Epi; epithalamus; GnRH; gonadotropin-releasing hormone; Hyp; hypothalamus; IHC; immunohistochemistry; ir; immunoreactive; ISH; in situ hybridization; NH; neurohypophysis; OB; olfactory bulb; POA; preoptic area; PNT; preoptico-neurohypophyseal tract; PrHip