اندازه

در این صفحه تعداد 132 مقاله تخصصی درباره اندازه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اندازه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه; Directional: a; anterior; med; medial; p; posterior; v; ventral; Anatomical: AG; angular gyrus; AOS; anterior occipital sulcus; calcS; calcarine sulcus; CS; central sulcus; cingG; cingulate gyrus; cingS; cingulate sulcus; collatS; collateral sulcus; FG; f
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه; magnitude; determinants; improvement; AP-FGID; Abdominal pain-related functional gastrointestinal disorder; CENTRAL; Cochrane Central Register of Controlled Trials; FPS; Faces Pain Scales; IBS; Irritable bowel syndrome; RCT; Randomized controlled trial;