مارش

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره مارش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مارش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مارش; Constructed mound; Engineering design; Hummock; Levee; Marsh; Microtopography; Mound; Restoration; Ridge; Soil moisture; Tidal freshwater; Tidal marsh; Tidal wetland; Topographic heterogeneity; Terrace; Wetland;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مارش; halinity; Connecticut; tidal; marsh; estuary; soil; conductivity; EC; electrical conductivity; EC1:5vol; electrical conductivity in a one part soil to five parts deionized water by volume solution;