سلول ماندانژی

در این صفحه تعداد 188 مقاله تخصصی درباره سلول ماندانژی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سلول ماندانژی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلول ماندانژی; diabetic nephropathy; extracellular matrix (ECM); lysophosphatidic acid (LPA); mesangial cell; transforming growth factor-β (TGF-β);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلول ماندانژی; ACE; angiotensin-I converting enzyme; sACE; somatic ACE; RAS; renin-angiotensin system; IMC; mesangial cell; LLC-PK1; proximal tubule cells; MDCK; distal tubule cells; IMCD; collecting duct cells; Angiotensin-I converting enzyme; N-domain ACE; Proximal tu