آلکالوز متابولیک

در این صفحه تعداد 67 مقاله تخصصی درباره آلکالوز متابولیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلکالوز متابولیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلکالوز متابولیک; Infantile hypertrophic pyloric stenosis; Metabolic alkalosis; Near-infrared spectroscopy; Cerebral oxygenation; Renal oxygenation; Neurodevelopment;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلکالوز متابولیک; Metabolic alkalosis; Liddle syndrome; chloride depletion; hypokalemia; mineralocorticoid excess; apparent mineralocorticoid excess; collecting duct; renal sodium transport; renal hydrogen ion secretion; renal potassium secretion; epithelial sodium channel