تسکین دهنده

در این صفحه تعداد 916 مقاله تخصصی درباره تسکین دهنده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تسکین دهنده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تسکین دهنده; Vulnerability; Small Island Developing States (SIDS); Alliance of Small Island States (AOSIS); Climate change; United Nations Framework Convention on Climate Change (UNFCCC); Adaptation; Mitigation; Climate change negotiations;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تسکین دهنده; AS; acid sulfate; EC; conductivity; eDNA; extracellular DNA; ilr; isometric logratio; NTA; nitrilotriacetic acid; OTU; operational taxonomic units; PCA; principal component analysis; PMA; propidium monoazide; TRS; total reducible sulfur; ZTP; zero time po