سازگاری مولکولی

در این صفحه تعداد 95 مقاله تخصصی درباره سازگاری مولکولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سازگاری مولکولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سازگاری مولکولی; IPTG; isopropyl-β-d-thiogalactoside; SDS; sodium dodecyl sulfate; PAGE; polyacrylamide gel electrophoresis; GST; glutathione S-transferase; f(4); four repeats of designed gene motif f(1); f(8); eight repeats of designed gene motif f(1); F(1); expression
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سازگاری مولکولی; CAT1; calcium transporter 1; CRC; colorectal cancer; DMT1; divalent metal transporter; DP; the degraded LP in rat cecum; FAAS; atomic absorption spectrometry; FBS; fetal bovine serum; FID; flame ionization detector; FTIR; Fourier transform infrared; GLs;