مدل مولکولی

در این صفحه تعداد 93 مقاله تخصصی درباره مدل مولکولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل مولکولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل مولکولی; [C4mim][NTf2]; 1-butyl-3-methylimidazolium bis[(trifluoromethyl)sulfonyl]imide; [C2mim][NTf2]; 1-ethyl-3-methylimidazolium bis[(trifluoromethyl)sulfonyl]imide; [C4mim][Triflate]; 1-butyl-3-methylimidazolium trifluoromethanesulfonate; [C2mim][BF4]; 1-ethyl
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل مولکولی; DNA polymerase; mitochondria; crystal structure; molecular model; processivitypol, DNA polymerase; apu, average processive unit; dsDNA, double-stranded DNA; ThrRS, threonyl tRNA synthetase; HLH, helix-loop-helix; T7 pol, bacteriophage T7 DNA polymerase; E