فیلم چند لایه

در این صفحه تعداد 94 مقاله تخصصی درباره فیلم چند لایه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فیلم چند لایه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلم چند لایه; Whey protein; Multilayer film; Surface coating; Corona discharge; Plasma; WPI; whey protein isolate; PET; polyethylene terephthalate; LLDPE; linear low-density polyethylene; EAA; ethylene-acrylic acid; LDPE; low density polyethylene; WCA; water contact an
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلم چند لایه; Single walled carbon nanotubes; Multilayer film; Layer-by-layer; Silicon polyoxomolybdate; [Ru(bipyridine)(terpyridine)Cl](PF6);