ساختار نانو

در این صفحه تعداد 206 مقاله تخصصی درباره ساختار نانو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساختار نانو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار نانو; Atomic force microscopy (AFM); Cement paste; High temperature exposure; Nano-structure; Shrinkage of C–S–H; Image analysis
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار نانو; PDT; photodynamic therapy; 1‐PG; phthalocyanine‐poly‐L‐glutamic acid conjugate; Pc 1; phthalocyanine; ZnPC; zinc phthalocyanine; NIR; near‐infrared region; EPR; enhanced permeability and retention effect; DOSY NMR; diffusion nuclear magnetic res