فیلم نانوکامپوزیتی

در این صفحه تعداد 101 مقاله تخصصی درباره فیلم نانوکامپوزیتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فیلم نانوکامپوزیتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلم نانوکامپوزیتی; Nanocomposite film; Photothermal conversion; Surface plasmon resonance; Phase transformation; Thermal energy storage;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلم نانوکامپوزیتی; Carrageenan hydrogel; ZnO nanoparticles; CuO nanoparticles; Nanocomposite film; Antibacterial activity; UV-barrier; K-carrageenan (PubChem CID: 11966249); Copper chloride (PubChem CID: 24014); Zinc nitrate (PubChem CID: 15865313); Potassium chloride (PubC