نانوییدرید

در این صفحه تعداد 150 مقاله تخصصی درباره نانوییدرید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نانوییدرید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوییدرید; Resin-based composite; Nanohybrid; Classification; Filler characteristics; Fillers; Size distribution; Mechanical properties; Flexural modulus; Flexural strength; Sorption;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوییدرید; AFm; mono aluminate ferrite; A549; adenocarcinomic human alveolar basal epithelial cell line; C3A; tricalcium aluminate; C4AF; tetracalcium aluminoferrite; CEC; cationic exchange capacity; CLA; conjugated linoleic acids; CNT; carbon nanotubes; DBS; dodecy