نامتقارن

در این صفحه تعداد 370 مقاله تخصصی درباره نامتقارن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نامتقارن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نامتقارن; Aspergillus; Multigene phylogeny; Monophyly; Nomenclature; Teleomorphs; Aspergillus subgenus Cremei, subgen. nov.; Aspergillus subgenus Polypaecilum, subgen. nov.; Aspergillago Samson, Houbraken & Frisvad, gen. nov.; Aspergillago clavatoflava (Raper & Fen
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نامتقارن; Anatomy; Eponym; Fascia; Nomenclature; Terminology; Terminologia Anatomica; Anatomical term; Technical word or expression that refers to a specific part of the body; Anatomical terminology; Practical vocabulary of commonly used anatomical terms; Anatomica