ارزیابی غیر بازار

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره ارزیابی غیر بازار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ارزیابی غیر بازار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ارزیابی غیر بازار; Non-market valuation; Discrete choice experiments; Forest recreation; Cultural heritage; Historic sites; Non use value; Option valueQ5 (Environmental Economics)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ارزیابی غیر بازار; Choice experiment; Non-market valuation; Policy; Public and expert preferences; Social benefits; Systematic conservation planning;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ارزیابی غیر بازار; Cultural institution; Contingent valuation method; Willingness-to-pay; Travel cost method; Non-market valuation; Public good