راه حل عددی

در این صفحه تعداد 648 مقاله تخصصی درباره راه حل عددی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI راه حل عددی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راه حل عددی; Generalized fractional-order Bernoulli wavelet; Fractional pantograph differential equations; Caputo derivative; Operational matrix; Numerical solution; Collocation method
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راه حل عددی; BWC; black wall channel with emissivity of 1; COP; coefficient of performance for air conditioning unit; LTE; local thermal equilibrium; MMT; million metric tons; MTW; modified trombe wall; OWC; opaque wall channel; PMC; porous metal foam channel; RSC; ro