رفتار اشغالگر

در این صفحه تعداد 74 مقاله تخصصی درباره رفتار اشغالگر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رفتار اشغالگر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رفتار اشغالگر; Window opening behaviour; Occupant behaviour; Behavioural modelling; Residential buildings; Statistical modelling; Building energy performance simulation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رفتار اشغالگر; Personalized energy management systems (PEMS); Occupant behaviour; Occupancy; Radial Basis Function Neural Network (RBFNN); Adaptive Neuro Fuzzy Inference Systems (ANFIS); Hidden Markov Model (HMM)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رفتار اشغالگر; UK TUS; United Kingdom Time Use Survey; PHPP; Passive House Institute's 'Passive House Planning Package'; CO2; carbon dioxide; IES VE; Integrated Environmental Solutions' 'Virtual Environment' software; CEPHEUS; 'Cost Efficient Passive Houses