تشخیص نوری

در این صفحه تعداد 99 مقاله تخصصی درباره تشخیص نوری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تشخیص نوری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشخیص نوری; Selective catalytic reduction NOx; Urea water solution spray impingement; Solid deposits formation; Optical diagnostics; Nuclear magnetic resonance spectroscopy;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشخیص نوری; Viscosity; Droplet size; Spray morphology; Optical diagnostics; DL-2-hydroxy-4-(methylthio)-butanoic acid; rpm; rotations per minute; DL-HMTBA; DL-2-hydroxy-4-(methylthio)-butanoic acid; Dv10; volume diameter below which 10% of the total volume is sprayed