عرضه اکسیژن

در این صفحه تعداد 47 مقاله تخصصی درباره عرضه اکسیژن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عرضه اکسیژن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عرضه اکسیژن; EVOO; extra virgin olive oil; LOX; lipoxygenase; PPO; polyphenoloxidase; POD; peroxidase; AC/AC; alternating current/alternating current; CMPS; controlling and monitoring system of the malaxing parameters; PC; Personal Computer; PLC; programmable logic co
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عرضه اکسیژن; blood flow; cardiac output; hyperoxia; oxygen supply; oxygen utilization; skeletal muscleCaO2, arterial O2 concentration; CHF, chronic heart failure; DMO2, diffusive muscle O2 conductance; KE, knee-extensor exercise; Ne, norepinephrine; NYHA, New York Hea