کنترل آفات

در این صفحه تعداد 205 مقاله تخصصی درباره کنترل آفات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کنترل آفات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنترل آفات; C63; Q54; Q57; Coffee agroforestry systems; Colombia; Computational methods; Bioeconomic models; Ecosystem services; Ecological production function; Ecosystem-based adaptation; Pest control; Coffee berry borer;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنترل آفات; DBM, Diamondback Moth (P. xylostella)Sustainable horticulture; Agroecosystem management; Pest control; Parasitoids; Predators; Plutella xylostella (Lepidoptera: Plutellidae)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنترل آفات; PAD, Pest and damage detectorVolatile; Electronic nose; Pest control; Portable sensors; Carbon black–polymer composites; Integrated pest management