عکس الکتروشیمی

در این صفحه تعداد 565 مقاله تخصصی درباره عکس الکتروشیمی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عکس الکتروشیمی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس الکتروشیمی; Photoelectrochemistry; Surface plasmon; Metal/semiconductor oxide; Near-field; Water splitting; Eg; band-gap energy; CB; conduction band; VB; valence band; NS; nanostructure; SHE; standard hydrogen electrode; SERS; surface-enhanced Raman scattering; SEM;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس الکتروشیمی; Biomolecule detection; Biosensing; Cell analysis; DNA analysis; Electrochemiluminescence; Energy transfer; Immunoassay; Photoelectric conversion; Photoelectrochemistry; Quantum dot