پوزیترون

در این صفحه تعداد 232 مقاله تخصصی درباره پوزیترون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پوزیترون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوزیترون; PET; positron emission tomography; PAT; positron attenuation tomography; MRI; magnetic resonance imaging; CT; computed tomography; LAC; linear attenuation coefficient; FOV; field of view; PS; polystyrene; PE; polyethylene; FWHM; full width at half maximum
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوزیترون; Point processes; Segmentation 3D; Exponential family models; Gibbs distributions; Markov models; Geometrical properties; Topological properties; Markov Chain Monte Carlo (MCMC) methods; Reversible Jump MCMC; Simulated annealing; Topological maps; Positron