حسگر پتانسیومتری

در این صفحه تعداد 157 مقاله تخصصی درباره حسگر پتانسیومتری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حسگر پتانسیومتری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حسگر پتانسیومتری; ISE; ion selective electrode; MHP; monohydrogen phosphate; PME; polymeric membrane electrode; CGE; coated graphite electrode; DBP; dibutylphthalate; TBP; tri-n-butylphosphate; DOP; dioctylphthalate; 1-CN; 1-chloronapthalene; o-NPOE; o-nitrophenyloctylethe
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حسگر پتانسیومتری; AIROF; anodic iridium oxide film; CV; cyclic voltammetry; FTO; fluorinated tin oxide; IJP; inkjet printing; IrOx NP; iridium oxide nanoparticles; IROF; iridium oxide film; ITO/PET; indium tin oxide coated polyethylene terephthalate; LbL; Layer-by-Layer; P