قدرت

در این صفحه تعداد 1637 مقاله تخصصی درباره قدرت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده قدرت
مقالات ISI قدرت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قدرت; AQI; Air Quality Index; DAQI; Daily Air Quality Index; EPA; Environmental Protection Agency; HKAQI; Hong Kong Air Quality Index; IQR; interquartile range; IT; interim targets; max; maximum; min; minimum; NO2; nitrogen dioxide; O3; ozone; p; power; PM10; p
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قدرت; Security; Information security; Cipher; Encryption; Cryptography; Block cipher; Lightweight block cipher; FPGA; Power; Energy; Low-resource devices; KATAN; KTANTAN;