فرآیندهای

در این صفحه تعداد 200 مقاله تخصصی درباره فرآیندهای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فرآیندهای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فرآیندهای; Prozessorientierter Ansatz; Strukturmodell; Selbstheilungsprozesse; Betreuung in der Osteopathie; Process approach; structural Model; self-recovery; processes; osteopathic care;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فرآیندهای; Evolutionary Linguistics; Origin and evolution of language; Units and levels of evolution; Evolutionary mechanisms; Processes; Hierarchies; Extended Synthesis; Applied Evolutionary Epistemology; Philosophy of biology; LE; language evolution; EE; evolution