ترشح پروتئین

در این صفحه تعداد 337 مقاله تخصصی درباره ترشح پروتئین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترشح پروتئین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترشح پروتئین; Carbon catabolite repression; Lignocellulolytic enzymes; Carbon starvation; Protein secretion; Saccharomyces cerevisiae; Ascomycete fungi;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترشح پروتئین; AAS; archaella assembly system; BSA; buried surface area; Gsp; general secretion pathway; r.m.s.d; root-mean-square deviation; T2SS; type II secretion system; T4PS; type IV pilus system; AMPPNP; phosphoaminophosphonic acid-adenylate ester; Assembly ATPase