مبادله پروتون

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره مبادله پروتون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مبادله پروتون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مبادله پروتون; ADP; adenosine diphosphate; Ala; alanine; ATP; adenosine triphosphate; CEST; chemical exchange saturation transfer; CHESS; chemical-shift selective; Cr; creatine; FLASH; fast low-angle shot; Glc; glucose; Gln; glutamine; Glu; glutamate; HC; homocarnosine;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مبادله پروتون; Antimicrobial activity of 2-hydroxybenzaldehydes; Proton NMR; Phenolic hydroxyl; Proton exchange; Rate processes; Structure–activity relationships