کدو حلوایی

در این صفحه تعداد 92 مقاله تخصصی درباره کدو حلوایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کدو حلوایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کدو حلوایی; RDA; recommended daily allowance; HDL; high-density lipoproteins; LDL; low-density lipoproteins; UFA; unesterified fatty acids; T-RFLP-analysis; terminal restriction fragment length polymorphism; LDH; lactate dehydrogenase; ALT; alanine aminotransferase;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کدو حلوایی; Lactobacillus casei; Probiotic; Functional foods; Pumpkin; By-productsPW, Pumpkin wastes; SSF, Solid state fermentation; MRS, De Man, Rogosa and Sharpe; PP, Pumpkin powder containing probiotics; SD, Standard deviation; aw, Water activity; ChM, Chocolate m