متابولیسم پورین

در این صفحه تعداد 83 مقاله تخصصی درباره متابولیسم پورین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI متابولیسم پورین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متابولیسم پورین; CtpS; cytidine 5′-triphosphate synthetase (synthase); IMP; inosine monophosphate; IMPDH; inosine monophosphate dehydrogenase; ERES; endoplasmic reticulum exit sites; STORM; stochastic optical reconstruction microscopy; PRPP; phosphoribosyl pyrophosphate
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متابولیسم پورین; liaza adenylobursztynianowa; metabolizm puryn; rybozyd bursztynyloaminoimidazolokarboksamidu; bursztynyloadenozyna; encefalopatia; opóźnienie psychoruchowe z cechami autyzmu; adenylosuccinate lyase; purine metabolism; SAICA riboside; succinyladenosine;