نقشه برداری Raman

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره نقشه برداری Raman که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نقشه برداری Raman (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نقشه برداری Raman; Reduced graphene oxide; Raman mapping; Biodistribution; Blood clearance; Splenocytes; Histopathology; GO; graphene oxide; rGO; reduced graphene oxide; PrGO; PEGylated reduced graphene oxide; PEI; polyethyleneimine; ROS; reactive oxygen species; MIP; macro
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نقشه برداری Raman; API; active pharmaceutical ingredients; DSC; differential scanning calorimetry; FDA; Food and Drug Administration; HME; hot-melt extrusion; IND; indomethacin; NIR; near infrared spectroscopy; PAT; process analytical technology; PCA; principal component an