نرخ ثابت

در این صفحه تعداد 462 مقاله تخصصی درباره نرخ ثابت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نرخ ثابت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نرخ ثابت; 1°amine; primary amine; 2°amine; secondary amine; 3°amine; tertiary amine; Ac; acetyl group; Alk; alkyl group; APTMS; aminopropyltrimethoxysilane; BF; base formulation; cP; centipoise; DABCO®; 1,4-diazobicyclo [2.2.2] octane; DBU; 1,8-diazabicyclo[5.4
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نرخ ثابت; Photocatalysis; Oxidation processes; Food industry; Waste waters; Surfactants; SDS; Sodium dodecyl sulphate; Sodium lauryl sulphate; N-cetyl-N,N,N-trimethylammonium bromide; Energy demands; Rate constant; Catalyst