دینامیک واکنش

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره دینامیک واکنش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دینامیک واکنش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دینامیک واکنش; Action spectroscopy; Scanning tunneling microscope; Inelastic electron tunneling spectroscopy; Vibrational excitation; Vibrational relaxation; Anharmonic coupling; Electron-phonon interaction; Single molecule; Surface reaction; Reaction dynamics; Surfac
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دینامیک واکنش; Reaction dynamics; Potential energy surface; Quantum reactive scattering; Interstellar chemistry; Nitrogen sulfide; Ab initio calculation;