بازتابی

در این صفحه تعداد 358 مقاله تخصصی درباره بازتابی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازتابی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازتابی; BAM; Brewster angle microscopy; CNS; central nervous system; DPPC; 1,2-dipalmitoyl-sn-glycero-3-phosphocholine; SAXS; small angle X-ray scattering; GIXOS; grazing-incidence X-ray scattering out of the specular plane; XRD; X-ray diffraction; Myelin lipids;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازتابی; Cetyltrimethylammonium bromide; Moringa oleifera; Neutron reflection; Reflectivity; Sapphire; Seed protein; Sodium dodecylsulfate; Surface excess;