مکانیزم حذف

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره مکانیزم حذف که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مکانیزم حذف (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مکانیزم حذف; Low-low temperature electrostatic precipitator; Polycyclic aromatic hydrocarbons; Removal mechanism; Ultra-low emission; Coal-fired power plant;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مکانیزم حذف; AT; Tempkin isotherm model equilibrium binding constant (L/g); ae; initial sorption rate (mMol/g min); b; Langmuir isotherm model constant (L/mg); be; desorption constant (g/mMol); bT; Tempkin isotherm model constant (KJ/Mol); C0; adsorbate initial concen