باقی مانده

در این صفحه تعداد 125 مقاله تخصصی درباره باقی مانده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI باقی مانده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باقی مانده; SS; sewage sludge; PR; phosphoric rock; FA; fly ash; BF; bioavailability factor; OM; organic matter; TOC; total organic carbon; EC; electrical conductivity; F1; exchangeable; F2; carbonate-bound; F3; Fe/Mn oxide-bound; F4; organic matter/sulfide-bound; F5
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باقی مانده; testis; neoplasms; germ cell and embryonal; microRNAs; diagnosis; neoplasm; residual; AFP; α-fetoprotein; ampTSmiR; amplification targeted serum miRNA; β-HCG; β-human chorionic gonadotrophin; GCT; germ cell tumor; LDH; lactate dehydrogenase; NSGCT; non