سختی

در این صفحه تعداد 311 مقاله تخصصی درباره سختی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده سختی
مقالات ISI سختی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سختی; Biomechanical properties; Ex vivo techniques; In vivo techniques; Pelvic floor disorders; Pelvic floor tissues; Pelvic organ prolapse; Rigidity; Stiffness; Stress urinary incontinence; Tissue biomechanics; Uniaxial tensile test;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سختی; Steel-concrete composite waffle floor system; Spatial composite effect; Rigidity; Moment distribution; Grillage method; Simplified design; Metal and composite structure;