تراکم غلتک

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره تراکم غلتک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تراکم غلتک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تراکم غلتک; Particle engineering; Roller compaction; Image analysis; Flowability; Partial least squares modelling; API; Active pharmaceutical ingredient; BET; Braunauer-Emmett-Teller; FFC; Flow function coefficient; PLS; Partial least squares; RPM; Revolutions per mi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تراکم غلتک; Continuous blending; Continuous pharmaceutical manufacturing; Direct compression; Near infrared; Particle-size analysis; Process analytical technology; Raman; Roller compaction; Spray drying; Twin-screw granulationAPI, Active pharmaceutical ingredient; CQ