چین روستایی

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره چین روستایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چین روستایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چین روستایی; HAP; household air pollution; GBD; Global Burden of Diseases; PM2.5; fine particulate matter with an aerodynamic diameter smaller than 2.5 μm; PWE; population-weighted annual mean exposure to PM2.5; DALYs; disability-adjusted life years; HD; number of
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چین روستایی; Multi-stage land-use change; Farmland loss; Rural settlements; Institutional forces; Urban–rural development; Rural China