نمک

در این صفحه تعداد 213 مقاله تخصصی درباره نمک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نمک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نمک; Salts; Gemfibrozil; Intrinsic dissolution rate; Surface dissolution imaging; Focus variation; GEM; gemfibrozil; DSC; differential scanning calorimetry; XRPD; X-ray powder diffraction; API; active pharmaceutical ingredient; BCS; biopharmaceutical classific
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نمک; CSR; central sterilization room; JUSH; Jimma University Specialized Hospital; LMIC; low- and middle-income countries; OT; operating theater; SaLTS; Saving Lives Through Safe Surgery; SSC; surgical safety checklist; SSI; surgical site infection;