مبتنی بر مدرسه

در این صفحه تعداد 40 مقاله تخصصی درباره مبتنی بر مدرسه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مبتنی بر مدرسه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مبتنی بر مدرسه; Partnerships; Science education; School-based; Teacher education; Interpretive framework; University-school partnership; IF; Interpretive Framework; STEPS; Science Teacher Education Partnerships with Schools; PSTs; Pre-service teachers; GPP; Guiding Pedag
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مبتنی بر مدرسه; Language intervention; Language impairment; Quality; Speech-language pathologist; SLP characteristics; School-based