کودکان مدرسه

در این صفحه تعداد 150 مقاله تخصصی درباره کودکان مدرسه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده کودکان مدرسه
مقالات ISI کودکان مدرسه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کودکان مدرسه; General anaesthesia; Epileptiform discharges; Propofol; Infant; Preschool children; School children; DSP; delta with spikes; PSR; rhythmic polyspikes; PED; periodic, epileptiform discharges; SSP; suppression with spikes;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کودکان مدرسه; Helicobacter pylori; Gastric cancer; Prevention; Health screening; Teenager; School children; Cost-effectiveness; Medical economy;