زبان دوم

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره زبان دوم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زبان دوم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زبان دوم; AoA; age of acquisition; CANS; central auditory nervous system; DPOAE; distortion product otoacoustic emission; F0; fundamental frequency; FFR; Frequency Following Response; FFT; fast Fourier transform; L1; first language; L2; second language; MEG; magnet
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زبان دوم; ANOVA; analysis of variance; ERPs; event-related potentials; LH; left hemisphere; L2; second language; MMN; mismatch negativity; PCA; principal component analysis; RH; right hemisphere; auditory event-related potentials (ERPs); hemispheric laterality; mis