انتخابی

در این صفحه تعداد 213 مقاله تخصصی درباره انتخابی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتخابی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتخابی; QoL, quality of life; CRT, chemoradiation; ND, neck dissection; NDII, Neck Dissection Impairment IndexOropharynx cancer; Squamous cell carcinoma; Chemoradiation; Selective; Superselective; Neck dissection; Quality of life; De-intensification; HPV
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتخابی; LSD1; Inhibitors; Selective; Reversible; Docking; DCM; dichloromethane; TBSCl; tert-butyldimethylsilyl chloride; TBAF; tetrabutylammonium fluoride; rt; room temperature; DMF; N,N-dimethylformamide; THF; tetrahydrofuran; DIEA; N,N-diisopropylethylamine;